Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности за административные правонарушения в сфере экономической конкуренции, а именно оборота: молока, сахара, зерна и т. п.

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1038
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народним депутатом України Міщенком С. Г. проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері економічної конкуренції, а саме обігу: молока, цукру, зерна тощо" (реєстр. N 1038).

Законопроект спрямований на запобігання порушення законодавства в сфері економічної конкуренції шляхом посилення відповідальності фізичних осіб-підприємців за порушення порядку формування цін і тарифів; невиконання законних вимог посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з контролю за цінами; а також монополістів на ринку за зловживання монопольним становищем на ринку; неправомірні угоди між підприємцями; порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Опрос