Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе народного депутата Украины" (относительно помощников-консультантов народного депутата)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1030
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо помічників-консультантів народного депутата)" (реєстр. N 1030 від 27.11.2014 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто даний законопроект, в якому пропонується доповнити статтю 34 Закону України "Про статус народного депутата України" частиною дев'ятою, згідно з якою перелік помічників-консультантів народного депутата публікується на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.

За результатами розгляду поданого законопроекту Головне управління вважає за необхідне зазначити, що забезпечення прозорості різних аспектів організаційного, кадрового та фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України є нагальною проблемою. Щоправда, питання, яке порушено у законопроекті, уже вирішено на підзаконному рівні шляхом видання розпорядження Голови Верховної Ради України N 77 від 29 січня 2015 р.

З огляду на це Головне управління вважає ініційоване проектом доповнення можливим, але таким, що не відзначається гострою актуальністю.

Опрос