Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 208 Земельного кодекса Украины (относительно уточнения перечня объектов, при строительстве которых не возмещаются потери сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1028
Дата рассмотрения: 12.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 12 травня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 208 Земельного кодексу України щодо уточнення переліку об'єктів, при будівництві яких не відшкодовуються втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва" (реєстр. N 1028), поданий народним депутатом України Фірсовим Є. П.

Законопроектом пропонується шляхом внесення змін до частини першої статті 208 Земельного кодексу України розширити діючий перелік об'єктів, при будівництві яких громадяни та юридичні особи звільняються від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та включити до цього переліку будівництво "державних об'єктів авіаційної інфраструктури".

Відповідно до вимог статей 5, 23 Земельного кодексу України одним із принципів земельного законодавства України є забезпечення раціонального використання та охорони земель, а пріоритетність земель сільськогосподарського призначення полягає в тому, що землі, придатні для потреб сільського господарства, повинні надаватися насамперед для сільськогосподарського використання.

Опрос