Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 186-1 Земельного кодекса Украины относительно упрощения процедуры согласования проекта землеустройства

Заключение к проекту закона Украины от 08.12.2014 № 1025-1
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 23 грудня 2014 року розглянув проекти Законів "Про внесення змін до статті 186-1 Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою)" (реєстр. N 1025 від 27.11.2014), поданий народним депутатом України Шпеновим Д. Ю. та (реєстр. N 1025-1 від 08.12.2014), поданий народним депутатом України Ничипоренком В. М., які спрямовані на захист прав громадян, на спрощення процедури погодження проектів землеустрою. За результатами розгляду даних законопроектів Комітет відмічає наступне.

Обидва законопроекти є ідентичними по змісту і по суті. Законопроектами пропонується доповнити статтю 186-1 Земельного кодексу України новою частиною, та встановити, що у висновку про відмову погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, органами виконавчої влади, які здійснюють його погодження, має бути надано вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою та розумний строк для усунення таких недоліків. Також пропонується заборонити цим органам повторно відмовляти у погодженні таких проектів у разі, якщо усі зауваження, висловлені у їх попередньому висновку, були усунені, та пропонується заборонити висувати додаткові зауваження до проекту у разі, якщо такі зауваження не були висунені у попередньому висновку.

Таким чином даними законопроектами пропонується, зобов'язати ці органи також здійснювати перевірку відповідності проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Опрос