Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно принципов внешней политики и приоритетов национальных интересов Украины

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1014-2
Дата рассмотрения: 09.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на засіданні 9 грудня 2014 року розглянув проекти законів України:

"Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення і гарантування національної безпеки України)" (реєстр. N 1014), внесений народними депутатами України Ю. Тимошенко, Б. Тарасюком, І. Крульком;

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад зовнішньої політики та пріоритетів національних інтересів України" (реєстр. N 1014-2), внесений народними депутатами України О. Турчиновим, А. Парубієм, С. Пашинським.

Проекти спрямовано на забезпечення суверенітету, захист територіальної цілісності України та її економічної і політичної незалежності шляхом відмови від політики позаблоковості та закріплення на законодавчому рівні курсу України на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору. У зв'язку з цим пропонується внести відповідні зміни до законів України "Про основи національної безпеки України" та "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики". Зазначені вище законопроекти є майже ідентичними за змістом та потребують певного редакційного доопрацювання.

Опрос