Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 26 Закона Украины "О занятости населения" (относительно трудоустройства выпускников учебных заведений)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 953
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці на своєму засідання 4 лютого 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення" (реєстр. N 0953), поданий народним депутатом України Сухим Я. М., який 3 червня 2014 року прийнято Верховною Радою України попереднього скликання за основу та відповідно до статті 106 Регламенту Верховної Ради України передано новообраній Верховній Раді України для опрацювання.

Відповідно частини другої статті 106 та частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України до зазначеного законопроекту не надійшло жодного зауваження і поправки від суб'єктів права законодавчої ініціативи.

Потрібно відмітити, що законопроектом пропонується внести зміни до частини першої статті 26 Закону України "Про зайнятість населення" з метою врегулювати питання щодо компенсації, за рахунок коштів Державного бюджету України, роботодавцю витрат в розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштування молоді (зазначеній у пункті 4 частини першої статті 14 Закону України "Про зайнятість населення"), яку підприємство самостійно запросило для працевлаштування на нове робоче місце.

На даний час Законом України "Про зайнятість населення" врегульовано питання компенсації роботодавцю витрат в розмірі єдиного соціального внеску у разі працевлаштування молоді на нове робоче місце за направленням Державної служби зайнятості України та за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Проте, Верховна Рада України 28 грудня 2014 року прийняла Закон України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" N 76-VIII. Цим Законом внесено зміни до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення", якими виключено норму щодо компенсації, за рахунок коштів Державного бюджету України, роботодавцю витрат в розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштування молоді (зазначеній у пункті 4 частини першої статті 14 Закону України "Про зайнятість населення").

Опрос