Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно предупреждения возникновения профессиональных заболеваний у работников

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 952
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці на своєму засідання 4 лютого 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо попередження виникнення професійних захворювань у працівників (реєстр. N 0952), поданий народним депутатом України Лютіковою В. І., який 18 червня 2014 року прийнято Верховною Радою України попереднього скликання за основу та відповідно до статті 106 Регламенту Верховної Ради України передано новообраній Верховній Раді України для опрацювання.

Відповідно частини другої статті 106 та частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України до зазначеного законопроекту не надійшло жодного зауваження і поправки від суб'єктів права законодавчої ініціативи.

Законопроектом пропонується внести зміни до статей 166 і 167 Кодексу законів про працю України та статті 7 Закону України "Про охорону праці".

Змінами до цих статей пропонується усунути неузгодженості в нормативно-правовому регулюванні порядку забезпечення роботодавцем молоком або рівнозначними йому харчовими продуктами та газованою солоною водою працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, а також на виробництві з температурою повітря, що перевищує встановлені гігієнічні нормативи.

Опрос