Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно реструктуризации кредитных обязательств с иностранной валюты в гривню)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 939
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ
до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо реструктуризації кредитних зобов'язань з іноземної валюти в гривню)"

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні розглянув доопрацьовану у Комітеті порівняльну таблицю до другого читання проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо реструктуризації кредитних зобов'язань з іноземної валюти в гривню)" (реєстр. N 0939).

При підготовці до другого читання законопроекту реєстр. N 0939 надійшло 2 правки (народного депутата України Дзензерського Д. В.).

До другого читання автором поправок пропонується змінити назву законопроекту, внести зміни до норм Податкового кодексу щодо податку на доходи фізичних осіб, зокрема в частині звільнення від оподаткування частки боргу за кредитами в іноземній валюті, яка прощена (анульована) банками, а також внести деякі змінити до визначення терміну "безнадійна заборгованість".

Опрос