Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения социальных гарантий работникам горных, углестроительных (шахтостроительных) предприятий, государственных военизированных аварийно-спасательных служб (формирований) в угольной промышленности

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 928
Дата рассмотрения: 23.07.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 04 березня 2015 року розглянув порівняльну таблицю до другого читання проекту Закону України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам гірничих, вуглебудівних (шахтобудівних) підприємств, державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості" (реєстр. N 0928 від 27.11.2014 р.) та дійшов висновку про наступне.

В продовж часу з моменту реєстрації 04.06.2013 року, прийняття у першому читанні та перереєстрації Верховною Радою України VIII скликання зазначеного законопроекту як перехідного, до редакції діючого Гірничого закону України було внесено ряд суттєвих змін та доповнень через прийняття інших нормативно-правових актів.

Так, поправки народних депутатів України Дунаєва С. В. та Мартовицького А. В., спрямовані, зокрема, на приведення у відповідність тексту законопроекту до редакції чинного Гірничого закону України, не змогли досягнути своєї мети, у тому числі, через прийняття 29.12.2014 року Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", яким було змінено порядок забезпечення деяких соціальних гарантій працівників (пенсіонерів) підприємств вугільної промисловості.

Опрос