Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Протокола о внесении изменений в Конвенцию между Правительством Украины и Правительством Чешской Республики об избежании двойного налогообложения и предупреждении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и имущество

Заключение к проекту закона Украины от 22.09.2015 № 66
Дата рассмотрения: 07.10.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 85 Конституції України та статті 9 Закону України "Про міжнародні договори" надсилаємо внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Чеської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно" (реєстр. N 0066 від 22.09.2015).

Основною метою проекту Закону України є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Протоколом.

Згідно з Пояснювальною запискою набуття чинності Протоколом забезпечить внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Чеської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно.

Опрос