Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Объединенных Арабских Эмиратов о воздушном сообщении

Заключение к проекту закона Украины от 21.09.2015 № 65
Дата рассмотрения: 28.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про повітряне сполучення" (реєстр. N 0065 від 21.09.2015 р.)

У законопроекті пропонується ратифікувати Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про повітряне сполучення, вчинену 26 листопада 2012 року в м. Абу-Дабі.

Угода спрямована на створення двосторонньої договірно-правової бази для здійснення міжнародного регулярного повітряного сполучення між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами, подальший розвиток співробітництва в галузі авіаційного транспорту, налагодження ділових зв'язків, розширення географії польотів українських авіакомпаній.

Узагальнюючий висновок: Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про повітряне сполучення може бути ратифікована.

Опрос