Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Кипр о морском торговом судоходстве

Заключение к проекту закона Украины от 21.09.2015 № 63
Дата рассмотрения: 28.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство" (реєстр. N 0063 від 21.09.2015 р.)

У законопроекті пропонується ратифікувати Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство, вчинену 8 листопада 2012 року в м. Нікосія.

Угода спрямована на сприяння розвитку взаємовідносин між Україною і Республікою Кіпр у сфері морського торговельного судноплавства.

Відповідно до статті 6 Угоди кожна Договірна Сторона забезпечує суднам іншої Договірної Сторони у своїх портах та територіальних водах під своєю суверенною юрисдикцією таке ж ставлення, як і до своїх власних суден у частині нарахування портових зборів та податків, доступу до портів, користування послугами порту, використання портових засобів для завантаження й розвантаження вантажів і для посадки й висадки пасажирів, здійснення звичайних комерційних операцій та користування всіма відповідними послугами. Договірні Сторони вживають відповідно до свого національного законодавства усіх можливих заходів для скорочення часу перебування суден у своїх портах і спрощення адміністративних та інших формальностей, чинних у цих портах.

Ратифікація Угоди і практична реалізація її положень справлять позитивний вплив на розвиток співробітництва у сфері морського торговельного судноплавства між Україною і Республікою Кіпр.

Опрос