Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присоединении Украины к Международному центру изучения вопросов сохранения и восстановления культурных ценностей

Заключение к проекту закона Украины от 11.09.2015 № 61
Дата рассмотрения: 06.10.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Президентом України проекту Закону України "Про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей" (реєстр. N 0061 від 11.09.2015 року).

Приєднання до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей сприятиме збереженню і відновленню культурних цінностей на території України шляхом ініціювання, розвитку, надання сприяння та підтримки умов для такого збереження і відновлення.

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту від 19 червня 2015 року за підписом Віце-прем'єр-міністра України, Міністра культури України В. А. Кириленка членство України у Міжнародному центрі вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей потребуватиме витрат із Державного бюджету України для сплати щорічного членського внеску України, покривати які пропонується за рахунок коштів Міністерства культури України за КПКВК 1801170 "Здійснення концертно-мистецьких та культурологічних загальнодержавних заходів, заходів з вшанування пам'яті, заходів з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, заходів, пов'язаних із забезпеченням свободи совісті та релігії, державна підтримка регіональних культурних ініціатив та аматорського мистецтва, поповнення експозицій музеїв та репертуарів театрів, концертних та циркових організацій, забезпечення розвитку та застосування української мови".

Опрос