Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присоединении Украины к Международному центру изучения вопросов сохранения и восстановления культурных ценностей

Заключение к проекту закона Украины от 11.09.2015 № 61
Дата рассмотрения: 02.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей" (реєстр. N 0061 від 11.09.2015 р.)

У поданому законопроекті йдеться про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей на умовах, визначених Статутом Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей.

Набуття Україною членства у Міжнародному центрі вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей сприятиме об'єднанню зусиль Сторін щодо збереження і відновлення культурних цінностей у світовому масштабі шляхом ініціювання, розвитку, надання сприяння та підтримки умов для такого збереження і відновлення.

У пункті 2 проекту Закону пропонується доручити Міністерству закордонних справ України надіслати Генеральному директорові Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури офіційну заяву України про приєднання до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей. Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України "Про міжнародні договори України" передача грамот про ратифікацію міжнародних договорів України на зберігання депозитаріям (стаття 11) та подання щодо реєстрації чинних міжнародних договорів України у Секретаріаті Об'єднаних Націй (стаття 22) є обов'язком Міністерства закордонних справ України.

Опрос