Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Конвенции между Правительством Украины и Правительством Республики Мальта об избежании двойного налогообложения и предупреждении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и Протокола к ней

Заключение к проекту закона Украины от 23.07.2015 № 54
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї" (реєстр. N0054 від 23.07.2015 року).

Метою прийняття проекту Закону України є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття Конвенцією і Протоколом чинності. Імплементація згаданої Конвенції сприятиме, по-перше, уникненню подвійного оподаткування, по-друге, запобіганню ухиленню від сплати податків і, по-третє, взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту від 09 липня 2015 року за підписом Міністра фінансів України Н. Яресько реалізація положень Конвенції не потребуватиме додаткового бюджетного фінансування.

Опрос