Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Договора (в форме обмена нотами) между Правительством Украины и Правительством Японии о предоставлении кредита для реализации проекта модернизации Бортнической станции очистки сточных вод в рамках реализации проекта "Реконструкция сооружений очистки сточных канализационных вод и строительство технологической линии по обработке и утилизации осадков Бортнической станции аэрации"

Заключение к проекту закона Украины от 17.07.2015 № 52
Дата рассмотрения: 22.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації" (реєстр. N 0052 від 17.07.2015 року).

Поданим законопроектом пропонується ратифікувати Договір (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації" у сумі 108,193 млрд. єн, підписаний 6 червня 2015 р. в м. Києві. Ратифікація Договору (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту дозволить залучити кошти для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом Міністра фінансів України Н. Яресько реалізація зазначеного акта не потребуватиме додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України, водночас дозволить залучити кредит в рамках проекту Уряду Японії "Офіційна допомога розвитку" (ODA) на Особливих умов для економічного партнерства (STEP):

- розмір кредиту - до 108,193 млрд. яп. єн;

- термін кредитування - 40 років;

- відстрочка платежу за кредитом та процентами за користування - 10 років;

Опрос