Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Договора (в форме обмена нотами) между Правительством Украины и Правительством Японии о предоставлении кредита для реализации проекта модернизации Бортнической станции очистки сточных вод в рамках реализации проекта "Реконструкция сооружений очистки сточных канализационных вод и строительство технологической линии по обработке и утилизации осадков Бортнической станции аэрации"

Заключение к проекту закона Украины от 17.07.2015 № 52
Дата рассмотрения: 21.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації" (реєстр. N0052 від 17.07.2015)

У законопроекті пропонується ратифікувати Договір (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації" у сумі 108,193 млрд. єн, підписану 6 червня 2015 р. в м. Києві.

Кредит у сумі 108,193 млрд. єн надається Кабінетові Міністрів України, представленим Міністерством фінансів України, Японським агентством міжнародного співробітництва для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод в рамках проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації" по таких пускових комплексах 1 - 4 і частково 8 - 9 для:

- технічного переоснащення споруд 2-го та 3-го блоків з метою забезпечення якісної очистки всього обсягу стічних вод на період будівництва нового 1-го блоку з влаштуванням систем дезодорації повітря від споруд блоків;

- будівництва цеху механічного зневоднення осадів стічних вод;

- будівництво технологічної лінії утилізації осадів стічних вод;

- будівництво нового 1-го блоку.

Опрос