Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Меморандума о совместных намерениях Правительства Украины и Правительства Федеративной Республики Германия относительно несвязанного финансового кредита в общем размере 500 млн евро

Заключение к проекту закона Украины от 08.07.2015 № 48
Дата рассмотрения: 13.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Меморандуму про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина стосовно незв'язаного фінансового кредиту загальним розміром 500 млн. євро"

У законопроекті пропонується ратифікувати Меморандум про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина стосовно незв'язаного фінансового кредиту загальним розміром 500 млн. євро, підписаний 1 квітня 2015 року у м. Берлін.

Ратифікація Меморандуму створить правові підстави для отримання частини незв'язаного фінансового кредиту KfW у розмірі 300 млн. євро для фінансування пріоритетних проектів з відбудови та модернізації об'єктів інфраструктури східної частини України (транспорт, енергетика, теплопостачання, енергоефективність, водопостачання, водовідведення, соціальна інфраструктура, відновлення та будівництво житла), що будуть спільно узгоджені українською та німецькою сторонами в рамках двосторонньої Групи високого рівня, а також забезпечення укладення окремих угод для отримання частини фінансування у розмірі 200 млн. євро для потреб загального фонду державного бюджету.

Узагальнюючий висновок: Меморандум про спільні наміри Уряду України та Уряду Федеративної Республіки Німеччина стосовно незв'язаного фінансового кредиту загальним розміром 500 млн. євро може бути ратифікований.

Опрос