Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Договора между Украиной и Республикой Сенегал о правовой помощи по гражданским и уголовным делам

Заключение к проекту закона Украины от 08.07.2015 № 46
Дата рассмотрения: 13.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Сенегал про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах" (реєстр. N 0046 від 08.07.2015 р.)

У законопроекті пропонується ратифікувати Договір між Україною та Республікою Сенегал про взаємну правову допомогу в цивільних та кримінальних справах, вчинений 17 червня 2013 року у м. Дакар, який набирає чинності через тридцять днів після обміну ратифікаційними грамотами. Договір підлягає ратифікації на підставі пунктів "б" та "є" частини 2 статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" як такий, що стосується прав людини і громадянина, ратифікація якого передбачена статтею 27 цього Договору.

Метою Договору є налагодження ефективного співробітництва судів та інших компетентних органів обох держав у процесі надання взаємної правової допомоги у цивільних справах, при розслідуванні кримінальних справ та конфіскації доходів, одержаних злочинним шляхом, а також визначення механізму взаємного визнання та виконання судових рішень у цивільних справах.

Набрання чинності Договором надасть можливість громадянам України користуватися на території Республіки Сенегал у відношенні своїх особистих і майнових прав таким самим правовим захистом як і громадяни Республіки Сенегал, встановить механізм співробітництва компетентних органів обох держав при вирішенні цивільних справ, при розслідуванні злочинів та застосуванні заходів із конфіскації доходів та знарядь злочинів, а також закріпить зобов'язання взаємного визнання та виконання рішень судів у цивільних справах.

Опрос