Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения (в форме обмена нотами) между Украиной и Европейским Союзом о восстановлении действия Соглашения между Украиной и Европейским Сообществом о научном и технологическом сотрудничестве

Заключение к проекту закона Украины от 30.06.2015 № 40
Дата рассмотрения: 07.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво" (реєстр. N 0040 від 30.06.2015 р.)

У поданому законопроекті пропонується ратифікувати Угоду (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, вчинену 3 березня 2015 року в м. Брюсселі.

Необхідність ратифікації даної Угоди випливає з вимог пункту "в" частини другої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України", згідно з якими ратифікації підлягають загальноекономічні міжнародні договори України (про економічне та науково-технічне співробітництво), з загальних фінансових питань, з питань надання Україною позик і економічної допомоги іноземним державам та міжнародним організаціям, а також про одержання Україною від іноземних держав і міжнародних фінансових організацій позик, не передбачених Державним бюджетом України.

Законопроект про ратифікацію зазначеної Угоди відповідає вимогам частини четвертої статті 9 Закону щодо оформлення пропозицій про ратифікацію відповідних міжнародних договорів України.

Прийняття цього законопроекту створить сприятливі умови для становлення партнерських відносин між Україною та Європейським Союзом у сфері науки і технологій, створенню належних умов для ефективного використання науково-технічного потенціалу сторін та захисту прав інтелектуальної власності.

Опрос