Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Финансового соглашения (Проект "Основной кредит для малых и средних предприятий и компаний со средним уровнем капитализации") между Украиной и Европейским инвестиционным банком

Заключение к проекту закона Украины от 30.06.2015 № 39
Дата рассмотрения: 14.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Президентом України Петром Порошенком проект Закону України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній із середнім рівнем капіталізації" між Україною та Європейським інвестиційним банком)" (реєстр. N 0039 від 30.06.2015 р.).

У законопроекті пропонується ратифікувати Фінансову угоду (Проект "Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації") між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписану 24 грудня 2014 року в м. Києві. Угода передбачає фінансування інвестиційних проектів кінцевих бенефіціарів коштами позики Європейського інвестиційного банку в розмірі не більше 50 % вартості проекту. Фінансування решти 50 % вартості субпроекту здійснюватиметься власними коштами банків-учасників або коштами кінцевих бенефіціарів.

Опрос