Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Финансового соглашения (Проект "Основной кредит для малых и средних предприятий и компаний со средним уровнем капитализации") между Украиной и Европейским инвестиционным банком

Заключение к проекту закона Украины от 30.06.2015 № 39
Дата рассмотрения: 07.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації") між Україною та Європейським інвестиційним банком"

У законопроекті пропонується ратифікувати Фінансову угоду (Проект "Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації") між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписану 24 грудня 2014 року в м. Києві.

Реалізація проекту передбачає фінансування інвестиційних проектів кінцевих бенефіціарів коштами позики ЄІБ у розмірі не більше 50 % вартості проекту. Фінансування решти 50 % вартості субпроекту здійснюватиметься власними коштами банків-учасників або коштами кінцевих бенефіціарів. Очікується акумулювати фінансових ресурсів в обсязі до 800 млн. євро.

Умови залучення позики: сума кредиту - еквівалент 400 млн. євро; ставка відсотків - Euribor+спред або Libor+спред, або фіксована ставка; пільговий період - 3 роки; загальний період погашення кредиту - 10 років, включаючи пільговий; валюта кредиту - євро та долар США. Проект є самоокупним, кошти будуть надаватися банкам-посередникам та кінцевим бенефіціарам на платній поворотній основі.

Проект передбачає: залучення до реального сектору економіки довгострокових фінансових ресурсів; впровадження заходів з модернізації виробництв та збільшення ефективності виробничих потужностей; прискорення зниження енергоємності суб'єктів господарювання та покращення платіжного балансу за рахунок зменшення імпорту енергоносіїв.

Опрос