Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Румынии о взаимной охране информации с ограниченным доступом

Заключение к проекту закона Украины от 22.06.2015 № 33
Дата рассмотрения: 26.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом" (реєстр. N 0033 від 22.06.2015 р.)

У поданому законопроекті пропонується ратифікувати Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії "Про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом", підписану 22 жовтня 2013 р. в м. Бухарест.

Як зазначено у Пояснювальній записці до законопроекту, його прийняття обумовлене необхідністю створення правових засад для захисту інформації з обмеженим доступом, обмін якою буде здійснюватись між Сторонами у ході співробітництва.

Необхідність ратифікації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії "Про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом" випливає з відповідних положень частини другої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України", а також статті 32 Закону України "Про державну таємницю", згідно з якою секретна інформація та матеріальні носії такої інформації можуть бути передані іноземній державі чи міжнародній організації лише на підставі міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Законопроект відповідає вимогам частини четвертої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" стосовно оформлення пропозицій щодо ратифікації міжнародних договорів України.

Опрос