Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Меморандума о взаимопонимании между Украиной и Европейским полицейским офисом относительно установления защищенной линии связи

Заключение к проекту закона Украины от 27.05.2015 № 25
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо встановлення захищеної лінії зв'язку"

У законопроекті пропонується ратифікувати Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо встановлення захищеної лінії зв'язку (далі - Меморандум), підписання якого Українською Стороною відбулося 11 березня цього року в м. Києві, а Стороною Європейського поліцейського офісу (далі - Європол) - 19 березня цього року в м. Гаага.

Набуття чинності Меморандумом зробить можливим установлення в Національному контактному пункті по взаємодії з Європолом захищеного каналу зв'язку "SIENA" і здійснення обміну інформацією через цей канал на підставі Угоди про стратегічне співробітництво між Україною та Європолом, що ратифікована Законом України N 2576-VI від 5 жовтня 2010 року (див. Пояснювальну записку до проекту).

Опрос