Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О денонсации Соглашения между Украиной и Российской Федерацией о статусе и условиях пребывания Черноморского флота Российской Федерации на территории Украины, Соглашения между Украиной и Российской Федерацией о параметрах раздела Черноморского флота и Соглашения между Правительством Украины и Правительством Российской Федерации о взаимных расчетах, связанных с разделом Черноморского флота и пребыванием Черноморского флота Российской Федерации на территории Украины

Заключение к проекту закона Украины от 25.05.2015 № 24
Дата рассмотрения: 10.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, Угоди між Україною та Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту і Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про взаємні розрахунки, пов'язані з поділом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України"

У законопроекті пропонується денонсувати Угоду між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, Угоди між Україною і Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту і Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про взаємні розрахунки, пов'язані з поділом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, підписаних 28 травня 1997 року в м. Києві, та ратифікованих Верховною Радою України 24 березня 1999 року (далі - Угоди), а також доручення Міністерству закордонних справ України та Кабінету Міністрів України здійснити відповідні дії, що випливають з денонсації зазначених Угод.

Головне науково-експертне управління за результатами аналізу законопроекту вважає за доцільне звернути увагу на наступне.

1. Звертаємо увагу, що денонсація Угод "звільняє учасників договору від усякого зобов'язання виконувати договір у майбутньому" (п. "а" ч. 1 статті 70 Віденської Конвенції про право міжнародних договорів).

Опрос