Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О денонсации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Российской Федерации о взаимодействии по вопросам предупреждения чрезвычайных ситуаций, пожаров и ликвидации их последствий в населенных пунктах, в которых расположены объекты Черноморского флота Российской Федерации на территории Украины

Заключение к проекту закона Украины от 25.05.2015 № 21
Дата рассмотрения: 16.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений народними депутатами України О. Ляшком, В. Вовком, А. Лозовим, Ю. Чижмарем, І. Поповим, І. Мосійчуком, Д. Ліньком, А. Вітком, С. Скуратовським та О. Ленським проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації "Про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об'єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України" (реєстр. N 0021 від 25.05.2015).

Законопроект передбачає денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації "Про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об'єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України", підписану 12 липня 2012 року в м. Ялті, та ратифіковану Верховною Радою України 11 січня 2013 року, а також доручає Міністерству закордонних справ України та Кабінету Міністрів України здійснити відповідні дії, що випливають з денонсації зазначеної Угоди.

У пояснювальній записці до законопроекту від 25 травня 2015 року за підписами його авторів зокрема зазначається, що прийняття цього Закону не потребуватиме додаткових витрат з Державного та місцевих бюджетів України.

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони у своєму висновку за підписом Голови Комітету С. Пашинського (N 04-24/18-564 від 03.06.2015) підтримує денонсацію згаданої Угоди і пропонує рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу та в цілому.

Опрос