Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Исландии о реадмиссии лиц

Заключение к проекту закона Украины от 23.03.2015 № 7
Дата рассмотрения: 07.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісландії про реадмісію осіб" (реєстр.  N 0007 від 23.03.2015 року).

Поданим законопроектом пропонується ратифікувати Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісландії про реадмісію осіб, вчинену 25 вересня 2013 року в м. Нью-Йорку. Ратифікація Угоди створить правові підстави для набрання чинності Угодою, що визначає порядок приймання та передавання осіб, які перебувають на територіях Договірних Сторін з порушенням установлених законодавством правил в'їзду, виїзду та перебування іноземних громадян і осіб без громадянства, а також слугуватиме практичним цілям боротьби з нелегальною міграцією.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом Міністра внутрішніх справ України А. Авакова реалізація зазначеного акта не потребуватиме додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України.

Опрос