Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Протокола между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Беларусь о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Беларусь о сотрудничестве в области технической защиты информации, подписанное в г. Минске 22 января 2003 года

Заключение к проекту закона Украины от 16.03.2015 № 6
Дата рассмотрения: 06.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року" (реєстр. N 0006 від 16.03.2015 р.)

У проекті закону пропонується ратифікувати вчинений 29 вересня 2014 року в м. Мінську Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року та ратифікованої Законом України N 1434-IV від 04 лютого 2004 року.

Як зазначено у Пояснювальній записці до законопроекту, його прийняття дасть можливість виконати внутрішньодержавні процедури, передбачені законодавством України, для набрання чинності Протоколом між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, що створить правові підстави для співробітництва на міжурядовому рівні з білоруською стороною у сфері технічного захисту інформації.

Проект Закону відповідає вимогам пункту "д" частини другої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" щодо ратифікації міжнародних договорів України, що стосуються питань передачі об'єктів права державної власності України.

Опрос