Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении действия отдельных статей Договора о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Украиной и Российской Федерацией

Заключение к проекту закона Украины от 10.02.2015 № 5
Дата рассмотрения: 25.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений народними депутатами України Б. Тарасюком, В. Вовком, С. Заліщук, І. Гузьом, В. Ар'євим, І. Климпуш-Цинцадзе проект Закону "Про припинення дії окремих статей Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією" (реєстр. N 0005 від 10.02.2015).

У поданому проекті закону пропонується припинити дію окремих статей Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, ратифікованого Верховною Радою України 14 січня 1998 року, як таких, що не виконуються Російською Федерацією, а їх виконання Україною становить загрозу національним інтересам та національній безпеці нашої держави. На думку авторів згаданого законопроекту його прийняття створить додаткові правові та політичні підстави для захисту національних інтересів України, підвищить авторитет України, як самодостатньої, цілісної і незалежної держави та на законодавчому рівні надасть змогу закріпити сьогоднішній реальний стан міждержавних відносин між Україною та Російською Федерацією.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписами авторів проекту Закону його прийняття не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України.

Головне наукове-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-221/0005 від 12 лютого 2015 року за підписом керівника Управління В. Борденюка висловлює зауваження до згаданого законопроекту.

Опрос