Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2014 год" относительно перераспределения расходов в связи с реорганизацией Государственного агентства по вопросам науки, инноваций и информатизации

Заключение к проекту закона Украины от 16.09.2014 № 5086
Дата рассмотрения: 13.10.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" щодо перерозподілу видатків у зв'язку із реорганізацією Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації"

У законопроекті шляхом внесення змін до додатка N 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2014 рік", затвердженого Законом України "Про Державний бюджет України на 2014 рік", пропонується зменшити на 2053,0 тис. гривень видатки Міністерству освіти і науки України на фінансування бюджетної програми "виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва" (код 2209080) та одночасно збільшити на 1371,7 тис. гривень бюджетні призначення на програму цього ж міністерства "загальне керівництво та управління у сфері освіти і науки" (код 2201000), а також спрямувати 681,3 тис. гривень Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на додаткове фінансування бюджетної програми "керівництво та управління у сфері регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства" (код 2751010) 412,6 тис. гривень та нової бюджетної програми "керівництво та управління у сфері електронного урядування" (код 2753010) 268,7 тис. гривень.

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що його прийняття дозволить виконати постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання діяльності центральних органів виконавчої влади" N 255 від 04.06.2014 року, якою Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації перейменовано у Державне агентство з питань електронного урядування і на яке покладено функції з реалізації державної політики у сфері інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства.

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає за доцільне зауважити наступне.

У проекті пропонується спрямувати бюджетні кошти на нову бюджетну програму "керівництво та управління у сфері електронного урядування" (код 2753010). Звертаємо увагу на те, що ч. 2 статті 8 Бюджетного кодексу України повноваження щодо затвердження бюджетної класифікації, а також змін до неї належать центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики.

На нашу думку, для прийняття зваженого рішення щодо пропозицій проекту доцільно було б отримати від Кабінету Міністрів України додаткову інформацію щодо можливості зменшення на 2053,0 тис. гривень фінансування за бюджетною програмою "виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва" (код 2209080) та доцільності перерозподілу цих коштів на визначені у законопроекті бюджетні програми саме у запропонованих обсягах.

Опрос