Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" относительно защиты интересов государства

Заключение к проекту закона Украины от 05.09.2014 № 5036
Дата рассмотрения: 12.09.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо захисту інтересів держави" (реєстр. N 5036 від 05.09.2014 р.)

Головне науково-експертне управління розглянуло проект, у якому пропонується передбачити в Законі України "Про телебачення і радіомовлення" заборону мовнику розповсюджувати аудіовізуальні твори, серед головних героїв яких є працівник правоохоронних органів, збройних сил, спеціальних служб Російської Федерації та/або СРСР та/або Російської імперії (окрім аудіовізуальних творів радянського виробництва, що були вироблені до серпня 1991 року) (нова ч. 2 ст. 9 Закону). Відповідну заборону пропонується встановити до 31 березня 2015 року (п. 2 Розділу 1 проекту).

Цілком підтримуючи цілі та завдання проекту, окреслені в п. 2 Пояснювальної записки до нього, а саме: "захист інформаційного простору України та протидія негативним зовнішнім інформаційним впливам шляхом тимчасової заборони трансляції і ретрансляції аудіовізуальних творів,", Головне управління вважає за необхідне звернути увагу на ряд проблемних питань, пов'язаних з механізмом реалізації запропонованої ініціативи.

Опрос