Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2014 год" (относительно перераспределения расходов, предусмотренных Министерству энергетики и угольной промышленности на поддержку угольной отрасли)

Заключение к проекту закона Украины от 02.06.2014 № 4980
Дата рассмотрения: 23.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо перерозподілу видатків, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на підтримку вугільної галузі)"

У законопроекті шляхом внесення змін до додатка N 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2014 рік", затвердженого Законом України "Про Державний бюджет України на 2014 рік", пропонується в межах обсягу фінансування видатків Міністерству енергетики та вугільної промисловості України спрямувати 180000,0 тис. гривень на фінансування нової бюджетної програми "державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств" (код 1101200) та одночасно зменшити на цю ж суму видатки за бюджетною програмою "державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції" (код 1101110).

У Пояснювальній записці до законопроекту його прийняття обгрунтовується необхідністю "забезпечення своєчасних та в повному обсязі розрахунків з підрядними підприємствами за виконані роботи та надані послуги на будівлях, які фінансувалися в минулі роки за кошти державної підтримки будівництва об'єктів вугле- та торфодобувних підприємств, виплату заробітної плати працівникам підрядних організацій".

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

1. Пропозиція законопроекту щодо запровадження Верховною Радою України нової бюджетної програми, включаючи код бюджетної класифікації, не узгоджується з вимогами частини 2 статті 8 Бюджетного кодексу України, якими повноваження щодо затвердження бюджетної класифікації, а також змін до неї закріплено за центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики.

2. Для прийняття зваженого рішення щодо пропозицій проекту доцільно було б отримати від Кабінету Міністрів України додаткову інформацію щодо можливості зменшення фінансування за бюджетною програмою "державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств" (код 1101200).

Опрос