Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О технических регламентах и оценке соответствия

Заключение к проекту закона Украины от 29.05.2014 № 4954
Дата рассмотрения: 16.09.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики на засіданні 16 вересня 2014 року розглянув проект Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" (реєстр. N 4954), поданий народними депутатами України Кужель О. В., Ляпіною К. М., Головком М. Й., Горіною І. А.

Метою прийняття зазначеного законопроекту є встановлення на основі положень Угоди про технічні бар'єри у торгівлі єдиних правових та організаційних засад діяльності у сфері технічного регулювання шляхом консолідації у окремому законодавчому акті норм законів України "Про підтвердження відповідності" та "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності", а також Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 N 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію".

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 26 червня 2014 року вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Прийняття законопроекту підтримується Кабінетом Міністрів України за умови врахування ряду зауважень.

Опрос