Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 50 Закона Украины "О землеустройстве" относительно упрощения процедуры изготовления проектов землеустройства для отведения земельных участков

Заключение к проекту закона Украины от 27.05.2014 № 4937
Дата рассмотрения: 24.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 50 Закону України "Про землеустрій" щодо спрощення процедури виготовлення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок" (реєстр. N 4937 від 29.05.2014 р.)

У законопроекті пропонується включати до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок копії правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, лише за умови, коли "права власності на такі об'єкти зареєстровані". На думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, це усуне перешкоди в оформленні правовстановлюючих документів на земельну ділянку для осіб, які мають на відповідній земельній ділянці об'єкти нерухомого майна, що ще не зареєстровані. Прийняття зазначеного законопроекту створить для відповідних осіб передумови для безперешкодної реєстрації нерухомого майна, розташованого на земельних ділянках, власність на які ними буде легалізована.

Враховуючи викладене, Головне управління підтримує даний законопроект і вважає, що за результатами розгляду у першому читанні він може бути прийнятий за основу.

Опрос