Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об обеспечении прав и свобод граждан и правовом режиме на временно оккупированной территории Украины" (относительно места пребывания и права на образование)

Заключение к проекту закона Украины от 26.05.2014 № 4931
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 4 червня 2014 р. розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України щодо місця перебування та права на освіту", реєстр. N 4931 від 26.05.2014 р., поданий народним депутатом України Сенченком А. В.

Зазначений законопроект розроблений з метою забезпечення додержання права громадян України на свободу пересування та права на освіту.

Проектом пропонується врегулювати правові відносини щодо декларування місця перебування громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України, а також право на здобуття або продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України за рахунок коштів державного бюджету з наданням місць у гуртожитках на час навчання.

Опрос