Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах Президента Украины" относительно обеспечения надлежащей организации и проведения голосования

Заключение к проекту закона Украины от 19.05.2014 № 4905
Дата рассмотрения: 20.05.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо забезпечення належної організації та проведення голосування) (реєстр. N 4905 від 19.05.2014 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто поданий законопроект, у якому пропонуються окремі зміни до Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон).

За результатами аналізу законопроекту Управління вважає за необхідне зазначити таке.

1. У законопроекті передбачено можливість збільшення кількості членів дільничних виборчих комісій до вісімнадцяти осіб. Зокрема, відповідно до нової редакції частини 8 статті 24 Закону "у разі необхідності, для забезпечення дільничними виборчими комісіями належної підготовки та проведення виборів, у тому числі в день голосування, окружна виборча комісія може збільшити склад дільничної виборчої комісії до вісімнадцяти осіб за поданням голови відповідної окружної виборчої комісії на підставі пропозицій членів цієї комісії". Доцільність таких змін обґрунтовується тим, що у разі формування ДВК у мінімальному складі (дев'ять осіб) ДВК може не впоратись із організацією голосування у день виборів.

Опрос