Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2014 год" (относительно завершения строительства метрополитена в г. Днепропетровск)

Заключение к проекту закона Украины от 19.05.2014 № 4900
Дата рассмотрения: 19.05.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік"

У законопроекті пропонується доповнити Закон України "Про Державний бюджет на 2014 рік" новою статтею 25, згідно з якою надання коштів Міністерством фінансів України комунальному підприємству "Дніпропетровський метрополітен" Дніпропетровської міської ради (за рахунок кредиту, залученого державою від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту "Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську") здійснюється на безповоротній основі та на умовах відшкодування Дніпропетровською міською радою витрат державного бюджету з обслуговування кредиту, залученого державою від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту "Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську", а також за умови внесення Дніпропетровською міською радою до державного бюджету плати за надання кредитних коштів у розмірі, встановленому Кабінетом Міністрів України. Крім того, пропонується звільнити комунальне підприємство "Дніпропетровський метрополітен" від зобов'язання надавати забезпечення виконання зобов'язань перед державою з відшкодування витрат державного бюджету, здійснених у зв'язку з отриманням кредиту Європейського інвестиційного банку для реалізації вищезазначеного проекту.

Метою прийняття законопроекту, згідно з Пояснювальною запискою до нього, є необхідність завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську.

Головне управління, підтримуючи в цілому внесену законодавчу пропозицію, спрямовану на вирішення проблем транспортного обслуговування в м. Дніпропетровську, у той же час щодо положень проекту вважає доцільним зазначити таке.

Опрос