Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 28 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе" (относительно разрядов запаса и предельного возраста пребывания в запасе)

Заключение к проекту закона Украины от 12.05.2014 № 4844
Дата рассмотрения: 14.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на засіданні 14 травня 2014 року розглянув поданий народним депутатом України Кузьмуком О. І. проект Закону "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо розрядів запасу та граничного віку перебування у запасі) (реєстр. N 4844).

Проект розроблено з метою забезпечення гарантованого переведення Збройних Сил України, інших військових формувань на організацію і штати воєнного часу.

Пропонується збільшити вік військовозобов'язаних, які перебувають у запасі другого розряду та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, а також молодшого та старшого офіцерського складу - до 60 років.

Прийняття проекту сприятиме:

збільшенню кількості громадян, які мають досвід проходження військової служби та можуть бути використані для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань;

встановленню на законодавчому рівні вимог щодо розрядів запасу та граничного віку перебування військовозобов'язаних у запасі;

Опрос