Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О лицензировании определенных видов хозяйственной деятельности

Заключение к проекту закона Украины от 18.04.2014 № 4743
Дата рассмотрения: 14.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики на своєму засіданні 14 травня 2014 року розглянув проект Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (реєстр. N 4743 від 18.04.2014 р.), поданий народними депутатами України Кужель О. В., Баландіним С. В., Гінкою Я. Я., Кириленком П. В., Ковалем О. І. та іншими народними депутатами України.

Метою даного законопроекту є комплексне вдосконалення порядку ліцензування певних видів господарської діяльності з позиції спрощення для бізнесу та влади адміністрування процедур у сфері ліцензування.

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України в своєму висновку від 30.04.2014 р. N 16/3-415/4743 визначило, що за результатами розгляду у першому читанні проект Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією розглянув зазначений вище законопроект та прийняв рішення, що проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос