Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях и Уголовный кодекс Украины относительно усиления ответственности за нарушение требований природоохранного законодательства

Заключение к проекту закона Украины от 17.04.2014 № 4734
Дата рассмотрения: 18.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народним депутатом України В. С. Журавським проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства" (реєстр. N 4734 від 17.04.2014 року).

У законопроекті пропонується внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України низку змін, які на думку ініціатора проекту мають удосконалити державне регулювання у сфері захисту та охорони довкілля, посилити відповідальність за порушення вимог природоохоронного законодавства.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що законопроект доцільно повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Комітет вважає, що ухвалення даного законопроекту є актуальним та сприятиме вдосконаленню механізму правового регулювання відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства.

Опрос