Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно расширения доступа к информации о вещных правах на недвижимое имущество в целях предупреждения коррупции и защиты права собственности

Заключение к проекту закона Украины от 16.04.2014 № 4728
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 4 червня 2014 року (протокол N 26) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо розширення доступу до інформації про речові права на нерухоме майно з метою запобігання корупції та захисту права власності (реєстр. N 4728), поданий народними депутатами України Чумаком В. В., Продан О. П., Дерев'янком Ю. Б. та іншими.

Метою законопроекту є захист права власності, запобігання корупції та забезпечення права особи на інформацію. Завданнями проекту є спрощення процедури доступу до відомостей, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Державному земельному кадастрі.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 03.06.2014 N 16/3-533/4728 вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно відхилити.

Опрос