Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно расширения доступа к информации о вещных правах на недвижимое имущество в целях предупреждения коррупции и защиты права собственности

Заключение к проекту закона Украины от 16.04.2014 № 4728
Дата рассмотрения: 03.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення доступу до інформації про речові права на нерухоме майно з метою запобігання корупції та захисту права власності" (реєстрац. N 4728 від 16.04.2014 р., внесений народними депутатами України В. В. Чумаком, О. П. Продан, Ю. Б. Дерев'янком та ін.)

У проекті пропонується викласти у новій редакції статтю 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та внести зміни до статей 36 та 38 Закону України "Про державний земельний кадастр", що мають на меті забезпечити відкритість та загальнодоступність відомостей про права та обтяження на об'єкти нерухомого майна, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також відомостей про права на земельні ділянки, що містяться у Державному земельному кадастрі.

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

Опрос