Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной целевой программе импортозамещения

Заключение к проекту закона Украины от 16.04.2014 № 4718
Дата рассмотрения: 26.06.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про державну цільову програму імпортозаміщення"

У законопроекті пропонується визначити порядок розробки державної цільової програми імпортозаміщення (далі - програма), джерела її фінансування, регуляторні, податкові преференції для учасників-виконавців програми, створити реєстр товарів українського виробництва, щодо яких будуть застосовуватись податкові та митні преференції, тощо.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "створення законодавчих норм для розробки і реалізації Кабінетом Міністрів України Державної цільової програми імпортозаміщення".

Головне управління, проаналізувавши законопроект, не підтримує прийняття відповідної програми у запропонований спосіб, зважаючи на таке.

Зауваження загального характеру

У законопроекті фактично дається доручення Кабінету Міністрів України розробити та внести на розгляд Верховної Ради України державну цільову програму імпортозаміщення, що, на нашу думку, не узгоджується з вимогами чинного законодавства, яке визначає порядок розроблення та затвердження державних цільових програм, чітко розмежовуючи при цьому повноваження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України у цій сфері.

Опрос