Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения проведения мобилизации и гарантий гражданам, проходящим военную службу по призыву во время мобилизации

Заключение к проекту закона Украины от 15.04.2014 № 4710
Дата рассмотрения: 18.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні 18 червня 2014 року розглянув проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації та гарантій громадянам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації (реєстр. N 4710), поданий народним депутатом України Ю. Сиротюком.

Метою проекту є встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту осіб, призваних під час мобілізації, а також запровадження кримінальної відповідальності за невиконання військово-транспортного обов'язку.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України, проаналізувавши проект, висловило до нього ряд зауважень і пропозицій та звернуло увагу на те, що майже всі питання, яких він стосується, більш повно і детально врегульовані у проекті реєстр. N 4785 від 28 квітня 2014 р. (Закон України від 20 травня 2014 року N 1275-VII).

Опрос