Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении согласованной политики оплаты труда в бюджетной сфере (относительно определения Кабинета Министров Украины единым органом регулирования оплаты труда в бюджетной сфере)

Заключение к проекту закона Украины от 14.04.2014 № 4702
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Турчинова О. В. Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці на своєму засіданні 4 червня 2014 року розглянуто проект Закону України про забезпечення узгодженої політики оплати праці в бюджетній сфері (щодо визначення Кабінету Міністрів України єдиним органом регулювання оплати праці у бюджетній сфері) (реєстр. N 4702 від 14.04.2014 р.), поданий народними депутатами України Пинзеником В. М., Гринівом І. О., Іоновою М. М.

Законопроектом пропонується визначити, що питання встановлення розмірів, умов оплати праці всіх працівників, які фінансуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, відносяться до виключної компетенції Кабінету Міністрів України. У зв'язку з цим йому доручається до 1 вересня цього року затвердити єдині умови оплати праці працівників установ, організацій та органів влади, що фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, та підготувати відповідні зміни до законів.

Опрос