Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно гарантий для работников на время исполнения обязанностей в связи с мобилизацией)

Заключение к проекту закона Украины от 09.04.2014 № 4670
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Турчинова О. В. 4 червня поточного року в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці розглянуто проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гарантій для працівників на час виконання обов'язків у зв'язку з мобілізацією) (реєстр. N 4670), внесений народними депутатами України Заболотним Г. М., Домбровським О. Г.

Законопроектом передбачається внести зміни до статті 119 Кодексу законів про працю України, законів України "Про державну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про статус депутатів місцевих рад" та "Про засади запобігання і протидії корупції".

Основною метою законопроекту є забезпечення захисту прав працівників під час виконання ними обов'язків, передбачених Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", та врегулювання питання повернення на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування осіб, залучених на час виконання обов'язків по мобілізації.

Прийняття законопроекту, як на думку Комітету, дозволить врегулювати правовідносини щодо повернення на роботу (службу) осіб, залучених на час виконання обов'язків у зв'язку з мобілізацією, захистити конституційне право на працю з метою належного матеріального забезпечення таких громадян та членів їх сімей.

Опрос