Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно ставки налога на лекарственные средства и изделия медицинского назначения)

Заключение к проекту закона Украины от 08.04.2014 № 4645-2
Дата рассмотрения: 10.04.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо ставки податку на лікарські засоби та вироби медичного призначення)"

У законопроекті пропонується внести зміни у порядок оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України та операцій ввезення на митну територію України лікарських засобів, а також виробів медичного призначення.

У Пояснювальній записці до законопроекту необхідність його прийняття обгрунтовується тим, що Законом України "Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні", який набрав чинності 01.04.2014 р., було запроваджено ставку податку на додану вартість на рівні 7 % для операцій із постачання лікарських засобів та товарів медичного призначення. У той же час неоднозначне трактування цієї норми унеможливлює її практичне застосування.

Головне управління, підтримує пропозицію проекту і вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Опрос