Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно усиления защиты прав на недвижимое имущество

Заключение к проекту закона Украины от 31.03.2014 № 4613
Дата рассмотрения: 01.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення захисту прав на нерухоме майно" (реєстр. N 4613), поданий народними депутатами України Журавським В. С., Яценком А. В.

Метою законопроекту є розширення меж та підвищення ефективності кримінально-правового захисту законних прав особи щодо володіння належним їм на праві власності чи іншому праві нерухомим майном та майном, на яке поширюється правовий режим нерухомого майна.

Для цього законопроектом пропонується внести зміни до статті 162 Кримінального кодексу України, замінивши поняття "житло чи інше володіння особи" терміном "законне володіння особи". При цьому, згідно з приміткою до цієї статті КК в редакції проекту законним володінням особи визнаватиметься житлове приміщення, нежитлове приміщення, сховище, земельна ділянка, транспортний засіб, що належить на законних підставах фізичній чи юридичній особі.

Проаналізувавши зазначений законопроект, Комітет вважає за необхідне рекомендувати Верховній Ради України за результатами розгляду на пленарному засіданні в першому читанні даний законопроект прийняти за основу.

Опрос