Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" (относительно отчетности перед населением)

Заключение к проекту закона Украины от 27.03.2014 № 4594
Дата рассмотрения: 04.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про розгляд у першому читанні проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо підзвітності перед населенням) (реєстр. N 4594 від 27.03.2014 року)

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 4 червня 2014 року розглянуто проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо підзвітності перед населенням)" (реєстр. N 4594 від 27.03.2014 р.), поданий народним депутатом України А. О. Табаловим.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", а саме зобов'язати виконавця (надавача) житлово-комунальних послуг не рідше двох разів на рік через засоби масової інформації інформувати мешканців відповідного населеного пункту про розмір витрат, а також умови використання коштів, які надходять від населення, за житлово-комунальні послуги.

Метою законопроекту є недопущення збільшення недовіри населення до житлово-комунальних компаній, зробивши діяльність таких організацій більш прозорою, запровадженням періодичної звітності щодо діяльності ЖЕКів і КРЕПів перед споживачами, що сприятиме зменшенню заборгованості населення за надані житлово-комунальні послуги.

Опрос