Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуществлении государственных закупок

Заключение к проекту закона Украины от 27.03.2014 № 4587
Дата рассмотрения: 03.04.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про здійснення державних закупівель (нова редакція)"

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту необхідність його прийняття "викликана потребою у вдосконаленні законодавства у сфері державних закупівель, підвищення рівня прозорості та відкритості здійснення процедури державних закупівель, запобігання проявам корупції в цій сфері, розширення сфери дії Закону та стабілізації економічної ситуації в Україні".

Головне управління, проаналізувавши пропозиції законопроекту, вважає доцільним зауважити, що нова редакція Закону України "Про здійснення державних закупівель" принципово не змінює процедуру державних закупівель, проте вносить до неї суттєві зміни. У той же час щодо окремих пропозицій проекту зауважимо наступне.

Загальні зауваження

До позитивних сторін проекту слід віднести пропозиції щодо значного скорочення переліку випадків, на які не поширюється дія цього Закону, що повною мірою відповідає його меті, яка полягає у створенні конкурентного середовища у сфері державних закупівель, запобіганні проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, забезпеченні раціонального та ефективного використання державних коштів.

Опрос